سال نو- کتاب هایی در مورد کسب و کار

سال نو موقع هدیه دادن است و چه هدیه ای بهتر از کتاب.اکثر شرکتها به فکر دادن هدیه به مشتریان هستند یا به همکارا و شریک ها و.. نمیخوام کتابهای تاریخی و ادبی و… رو مطرح کنم چون سلیقه ها متفاوته ولی کتابهایی که مربوط به بیزنس است میتونه هم برای کسب و کار مفید باشه و هم بشه اون رو هدیه دادالبته خودم هیچ وقت عید رو جدا از سال نمیدونم و همیشه کتاب هدیه میدم و هدیه میگیرم یعنی کل عمر رو به شکل پیوسته و در یک پیکر میبینم تفاوتی بین روزها و سالها قایل نیستم .من هم میخواستم چند تا کتاب معرفی کنم که ترجیحا ترجمه شده باشه و ترجمه ی نسبتا خوبی هم داشته باشه طوری که بشه خرید.

                                                         سال نو شما هم امیدوارم با کتاب مبارک تر بشه

 1.  جادوی فکر بزرگ – دکتر د .شوارتز
 2. تنها بی پروایان پایدارند – اندی گرو – بنیانگذار اینتل
 3. سنگ فرش هر خیابان از طلاست – کیم وو چونگ مدیر عامل دوو (این رو چند بار هدیه دادم)
 4. هاروراد چه چیزی را به شما یاد نمیدهد – مارک مک کورمک – انتشارات طلوع
 5. را ه تویوتا در فروش و بازاریابی- یوشیرو ایشزاکا
 6. ٫Turnaround: How Carlos Ghosn Rescued Nissan – ترجمه ش هم هست الان یادم نیست
 7. پنجمین فرمان – پیتر سنکه
 8. مدیریت بازاریابی – کاتلر
  این دو تا کتاب هم برای بچه ها و خارج از اون فضا
  ۱٫ شازده کوچولو – اگزو پری
  ۲٫ ماهی سیاه کوچولو – صمد بهرنگی

منتشرشده توسط

Donkishot

فواد انصاری هستم کسی که تمام طول عمرش در مقایسه با عمر هستی و قدمت زندگی به اندازه ی چشم بر هم زدنی نیست و زندگیش یک سنگریزه ی کوچک بین دو عدم و دو سیاهچاله است. ولی این سنگریزه میخواهد خود به زندگیش معنا دهد و آن را باز تعریف و تغییر شکل دهد. foad.ansary@gmail.com

4 دیدگاه برای «سال نو- کتاب هایی در مورد کسب و کار»

 1. سلام
  سال‌ها این کار را انجام می‌دادیم. اندکی استقبال می‌کردند. اکثریت چیزی نمی‌گفتند و اقلیتی هم متلک می‌گفتند و کتابهایمان بر سرم زدند. برای این جامعه بهترین عیدی، چیزی از جنس فراموشی است. چیزی که خود را که فراموش کرده اند، بیشتر در چاله زمان فرو برند.

 2. سلام
  به نظرم ما آدمها مسول عمل هستیم نه مامور به نتیجه / تازگی ها به این نتیجه رسیدم که لزوما انجام کار درست نتیجه ای درست نخواهد داشت ولی با این وجود باید کار درست رو انجام داد . من هم برام پیش اومده کتابی رو به کسی دادم و اون رو به چشم 10 یا 20 هزار تومان نگاه کرده نه یک هدیه و ترجیح میداده که برایش هر چیزی بخرم به غیر از کتاب .مردمی که میلیاردها تومان خرج عمل زیبایی و وسایل آرایش و هیجانات زودگذر و زندگی نباتی هستند قطعا دیده شدن رو ولو با دلقک بودن به فهمیدن ترجیح میدهند.

  به قول شاعر :‌ ما زنده به آنیم که آرام نگیریم – موجیم که آسودگی ما عدم ماست

 3. سلام
  به عنوان یک وب سایت شخصی، خیلی خوب شروع کردی. بهت تبریک می گم و پشتکارت رو هم تحسین می کنم. امیدوارم و واقعا امیدوارم که همینطور پرانرژی ادامه بدی.
  در مورد قالب سایتت هم، به نظرم با یک مقدار جستجو قالبهای خوبی می تونی پیدا کنی، تا مخاطب هم تجربه خوبی از اومدن به سایت تو داشته باشه.
  خوش باشی و پیشاپیش سال نوت مبارک

  1. سلام
   ممنونم از شما آقای هاشمی، واقعیتش برای هر کاری حوصله نداشته باشم برای نوشتن حوصله دارم و به قول شما ارزش هر کاری به تداومش است. بله باید قالب خوبی پیدا کنم و یه کم اینجا رو مرتب کنم که حتما این کارو میکنم البته یه فونت خوب هم نیاز دارم .
   سال نو شما هم پیشاپیش مبارک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *